O nas

Nasz Zespół składa się z wysokiej klasy specjalistów

Mamy przyjemność przedstawić Państwu, prężnie działająca firmę, wspartą doświadczeniem swoich pracowników w każdym z obszarów naszej działalności.

Centrum Obsługi Firm prowadzi działalność od 2008 roku. Oferta spółki adresowana jest do wszystkich podmiotów prowadzących działalność gospodarczą. Obsługujemy spółki prawa handlowego jak również mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą.

Jesteśmy członkiem wspierającym Stowarzyszenia Księgowych w Polsce oraz sygnatariuszem Kodeksu Zawodowej Etyki w Rachunkowości.

Co nas wyróżnia

  • indywidualne podejście do Klienta
  • wiedza i doświadczenie
  • jakość świadczonych usług
  • bezpieczeństwo powierzonych danych
  • profesjonalizm
  • nowoczesne narzędzia wspierające biznes

Nasza struktura organizacyjna dostosowana jest do kompleksowej realizacji usług. Menedżerowie spółki posiadają wieloletnie doświadczenia w zakresie zarządzania zasobami personalnymi, zatrudniania osób niepełnosprawnych, bezpieczeństwa i higieny pracy, finansach, analizach, audytach i księgowości w międzynarodowych spółkach prawa handlowego i przedsiębiorstwach prywatnych.

Nasz Zespół składa się z wysokiej klasy specjalistów. Nasi pracownicy posiadają Certyfikaty Ministra Finansów w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Posiadana wiedza i kwalifikacje zawodowe pozwalają nam na zrozumienie potrzeb i oczekiwań Klientów.

Pracownicy spółki systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w kursach i szkoleniach oraz na profilowanych studiach podyplomowych.

Naszym celem jest zapewnienie kompleksowej obsługi i wysokiej jakości świadczonych usług. Decydując się na współpracę z naszą spółką zyskacie Państwo  rzetelnego partnera i profesjonalne wsparcie.

Świadczymy usługi na terenie całej Polski.

Biuro rachunkowe w Łomży

Jesteśmy ukierunkowani na wspieranie przedsiębiorstw oraz przedsiębiorców w procesach gospodarczych.
Posiadamy wszelkie wymagane prawem uprawnienia i kwalifikacje.
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

18-400 Łomża
al. Józefa Piłsudskiego 58

725 350 046, 725 350 047