O Nas

Mamy przyjemność przedstawić Państwu, prężnie działająca firmę, wspartą doświadczeniem swoich pracowników w każdym z obszarów naszej działalności.

Centrum Obsługi Firm prowadzi działalność od 2008 roku. Oferta spółki adresowana jest do wszystkich podmiotów prowadzących działalność gospodarczą.  Specjalizujemy się w obsłudze firm, wsparciu biznesowym, outsourcingu oraz w usługach agencji zatrudnienia. Obsługujemy spółki prawa handlowego jak również mikro, małe, średnie i duże przedsiębiorstwa oraz osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą.

Jesteśmy członkiem wspierającym Stowarzyszenia Księgowych w Polsce oraz sygnatariuszem Kodeksu Zawodowej Etyki w Rachunkowości.

Nasza struktura organizacyjna dostosowana jest do kompleksowej realizacji usług. Menedżerowie spółki posiadają wieloletnie doświadczenia w zakresie zarządzania zasobami personalnymi, zatrudniania osób niepełnosprawnych, bezpieczeństwa i higieny pracy, finansach, analizach, audytach i księgowości w międzynarodowych spółkach prawa handlowego i przedsiębiorstwach prywatnych.

Nasz Zespół składa się z wysokiej klasy specjalistów. Nasi pracownicy posiadają Certyfikaty Ministra Finansów w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Posiadana wiedza i kwalifikacje zawodowe pozwalają nam na zrozumienie potrzeb i oczekiwań Klientów.

Pracownicy spółki systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w kursach i szkoleniach oraz na profilowanych studiach podyplomowych.

Naszym celem jest zapewnienie kompelsowej obsługi i wysokiej jakości świadczonych usług. Decydując się na współpracę z naszą spółką zyskacie Państwo  rzetelnego partnera i profesjonalne wsparcie.

Świadczymy usługi na terenie całej Polski.


Co Nas wyróżnia:
  • indywidualne podejście do Klienta
  • wiedza i doświadczenie
  • jakość świadczonych usług
  • bezpieczeństwo powierzonych danych
  • profesjonalizm
  • nowoczesne narzędzia wspierające biznes 
  • doradztwo w prowadzeniu działalności gospodarczej

Zaufali Nam

Co możemy Państwu zaoferować?

Jesteśmy ukierunkowani na wspieranie naszych Klientów  w procesach gospodarczych, którym zapewniamy pomoc oraz wsparcie przy rozpoczęciu i prowadzeniu działalności gospodarczej.


Do obsługi każdego Klienta jest desygnowany pracownik, do indywidualnej współpracy.  
Posiadamy polisę odpowiedzialności cywilnej.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług

Kim jesteśmy?

Jesteśmy ukierunkowani na wspieranie przedsiębiorstw oraz przedsiębiorców w procesach gospodarczych.

Posiadamy wszelkie wymagane prawem uprawnienia i kwalifikacje.

Zapraszamy do skorzystania
z naszych usług!

Kontakt:

 18-400 Łomża

al. marsz. Józefa Piłsudskiego 58

 725 350 046, 725 350 047

Zadzwoń do Nas!